Mekan Hizmetleri
Bitek, Türkiye çapında önde gelen pekçok otel, kongre ve fuar merkezinde anlaşmalı firma olarak teknik hizmet sağlamaktadır.

Anlaşmalı olarak teknik hizmet verdiğimiz tüm toplantı mekanlarında, otel yönetiminin sunduğu yüksek servis kalitesi taahhüdü Bitek tarafından da üstlenilmektedir.

Bu sayede, sektörün servis kalitesiyle lider konumunda olan bu mekanlarında düzenlediğiniz tüm toplantı organizasyonlarında teknik hizmet kalitesi olarak ta mümkün olan en iyi servisi alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Anlaşmalı olarak teknik hizmet verdiğimiz otellerde Bitek olarak müşterilerimize sunduğumuz bir diğer avantajda, aynı mekanda çok sayıda toplantı gerçekleştirmiş olmanın kazandırdığı deneyimle teknik olarak salonu ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde nasıl değerlendirebileceğiniz konusundaki bilgi birikimimizdir.

En son teknolojiye sahip ekipmanlarımız, teknik uzmanlığımız ve deneyimli teknik kadromuzla anlaşmalı otellerimizde planlama aşamasından organizasyonun sonuna dek mümkün olan en yüksek standartta servis hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.